tel. 89 648-25-63 Poniedziałek - Piątek 07:00 - 18:00 | Sobota 8.00-14.00 ul. Żwirowa 2, 14-200 Iława

Armatura sanitarna – nowości od Ferro na rok 2018

ALGEO I ALGEO SQUARE

Wśród baterii z linii Algeo marki FERRO pojawiły się dwa nowe produkty. Algeo i Algeo Square to baterie, które przeznaczone są do umywalek montowanych na blacie. Od poprzednich modeli odróżnić je można wysokim na prawie 30 cm korpusem, który pozwala na umieszczenie wylewki na odpowiedniej wysokości powyżej nablatowej umywalki, m.in. w formie owalnej, prostokątnej lub okrągłej miski.

Charakterystyczne cechy nowych modeli to nie tylko lekko zwężający się korpus, ale również ergonomiczna, idealnie płaska rączka uchwytu. Model Algeo ma miękkie, owalne kształty, a Algeo Square łączy motyw prostokąta z łagodną, opływową linią. Oba modele wyposażone są w regulator ceramiczny, który pozwala na łatwe i szybkie ustawienie optymalnej temperatury strumienia. Posiadają one również regulator strumienia M24x1 i przyłącza elastyczne G3/8 – M10x1.

TREVI

Do bogatego asortymentu natrysków i deszczowni marki FERRO dołączył elegancki i funkcjonalny zestaw Trevi. Trevi wyróżnia się elegancką linią wzorniczą oraz dekoracyjną chromowaną powłoką.
Wyposażony w deszczownię z charakterystycznym mocowaniem do ściany zintegrowanym z jej ramieniem, termostatyczną baterię natryskową i 3-funkcyjny natryskiem ręcznym świetnie sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience.

Co ciekawe, okrągła głowica talerzowa SLIM, która wykonana została ze stali, posiada praktyczny system łatwego usuwania kamienia wapiennego. W skład zestawu Trevi wchodzi również regulowany, metalowy drążek o długości od 80 do 125 cm. W komplecie, obok deszczowni znalazła się również bateria natryskowa o klasycznej i sprawdzonej, okrągłej formie.
Bateria wyposażona jest w regulator termostatyczny oraz zintegrowany z regulatorem przepływu przełącznik ceramiczny deszczownia/rączka natryskowa – dzięki tym funkcjom jest doskonałą propozycją dla ceniących połączenie wygody z ekologicznym stylem życia.

Dzięki dodatkowej blokadzie gorącej wody bateria będzie niezastąpiona zwłaszcza w domach, w których mieszkają dzieci. Blokada Safe Stop 38°C ochroni wszystkie maluchy przed niebezpiecznymi poparzeniami jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury wody.

FIESTA - NOWA KOLEKCJA

Marka FERRO prezentuje również nową linię baterii, w której znalazło się aż 7 modeli przeznaczonych do łazienki oraz jedna bateria kuchenna. Baterie z kolekcji Fiesta wyróżniają się zaokrągloną formą, charakterystycznymi cienkimi i długimi uchwytami, a także lśniącą chromowaną powłoką.

W skład zestawu łazienkowego wchodzą następujące baterie umywalkowe: stojąca z korkiem spustowym typu: clik-clak oraz baterie stojąca i balatowa z obrotowymi wylewkam. Nie zabrakło także baterii wannowej ściennej z automatycznym przełącznikiem wanna/natrysk z blokadą, natryskowej ściennej i bidetowej stojącej, która wyposażona jest w automatyczny korek spustowy i regulator strumienia z przegubem kulowym.
W kolekcji Fiesta znalazła się także 2-funkcyjna bateria natryskowa podtynkowa z owalną maskownicą, która bardzo dobrze komponuje się z pozostałymi bateriami z kolekcji. Bateria wyposażona jest również w zestaw elementów wewnętrznych i natynkowych oraz 2-funkcyjny przełącznik.

Linię uzupełnia bateria zlewozmywakowa stojąca z długą obrotową wylewką, która umożliwia nie tylko komfortowe mycie, ale i utrzymanie w czystości całego zlewozmywaka.  

Wszystkie modele posiadają regulatory ceramiczne.

Kolekcja Fiesta pozwala na kompleksowe wyposażenie domu w nowoczesną i funkcjonalną armaturę o estetycznej linii wzorniczej, która świetnie komponuje się z akcesoriami i dodatkami o okrągłej formie, jednocześnie zapewniając komfort i zadowolenie podczas codziennego użytkowania.

Szeroki wybór baterii kuchennych i łazienkowych dostępny jest w salonie łazienkowym WARDROM, gdzie profesjonalny doradca pomoże w doborze baterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

About the author